Správy

S. JANIŠ: Slová V. Mečiara berie na Slovensku vážne už len málokto

TASR  11-02-2010  "Je to vyjadrenie, ktoré dávajú politici, ktorí sú už totálne na odchode a nemajú sa už čoho chytiť. Pán Mečiar má za sebou dosť počas svojho vládnutia aj čo sa týka amnestovania, únosu prezidentovho syna, aj čo sa týka neobjasnenia výbuchu auta Remiáša. Myslím, že pán Mečiar už končí a viac menej už jeho slovám nikto neprikladá žiadnu vážnosť," reagoval Janiš.

Mýto vraj malo riadny test

Sme  09-02-2010 Koncom decembra síce SkyToll získal podpis od Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS), že systém úspešne testoval, ale o štyri dni neskôr dostal od NDS ďalší doklad: Podmienečné potvrdenie o úplnom dokončení Fázy vybudovania služby. „Ako mohla prebehnúť 28­dňová skúšobná prevádzka, keď v druhej polovici decembra sa mýtne brány iba budovali?" pýta sa Janiš.

S. JANIŠ: Smer sa obáva neposlušnosti svojich poslancov, urýchľuje

TASR  26-01-2010 Strana Smer-SD sa pravdepodobne obáva o "disciplínu a poslušnosť" vlastného poslaneckého klubu a preto sa snaží poslednú pracovnú schôdzu parlamentu presunúť z plánovaného 16. marca na skorší termín, kedy ešte ľavicoví poslanci nebudú poznať kandidátku svojej strany do parlamentných volieb. Po dnešnom rokovaní poslaneckého grémia to pred novinármi povedal predseda poslaneckého klubu SDKÚ-DS Stanislav Janiš.

Janiš: Mýto bude ešte super drahšie!

SITA  24-01-2010 "Pán minister povedal, že on nemá problém so zverejnením zmluvy, ale pán generálny riaditeľ Národnej diaľničnej spoločnosti ten problém má. Ja si myslím, že pri takých problémoch ako je mýto vzbudzuje podozrenie, že ponuka a čo je v zmluve nie je v súlade, že sú tam jednoducho také veci, ktoré nechcú byť zverejnené," dodal Janiš.

Janiš: Nechcú zverejniť zmluvu so SkyTollom

SITA  22-01-2010 "My nevieme, ako je nakontrahovaná cena so spoločnosťou SkyToll s tým, že tá cena 852 mil. eur nie je vôbec konečná. Rysuje sa po zväčšení počtu úsekov, že bude mýto ešte super, super drahšie, lebo tá cena bola nastavená na určitý počet operácií, a keď pribudne dvakrát toľko úsekov, tak bude dvakrát toľko operácií, takže nevieme pri koľkých miliardách sa zastavíme," povedal novinárom po neformálnom stretnutí s ministrom dopravy Janiš.
«« 1 2 3 [4] 5 6 ... 20 21 22 »»

Na Facebooku