Správy

Biznismani zo Smeru štátne podniky potrebujú, vyhlásil Janiš

SITA  06-04-2011 „To čo ste predviedli v rozprave, ste robili v rokoch 2002 až 2006, potom ste sa ujali vlády a štyri roky ste žili z toho, čo sme vám pripravili,“ obrátil sa na opozičných poslancov Stanislav Janiš.

Janiš: Vládna novela o obnoviteľných zdrojoch nerieši rast cien

SITA  13-03-2011 Podľa predsedu parlamentného výboru pre hospodárstvo Stanislava Janiša je novela z dielne SaS nedostatočná. BRATISLAVA. Vládna novela zákona o obnoviteľných zdrojoch, o ktorej má parlament rokovať v marci, neeliminuje podľa predsedu parlamentného výboru pre hospodárstvo Stanislava Janiša (SDKÚ) rast cien elektrickej energie.

S. Janiš: Medzinárodný dohľad pri predaji teplární potrebný nie je

TASR  26-02-2011 Pri plánovanej privatizácii šiestich štátnych teplární medzinárodný pozorovateľ potrebný nie je. Ako totiž vysvetlil poslanec a šéf hospodárskeho výboru NR SR Stanislav Janiš (SDKÚ-DS), už samotný tender bude medzinárodný s veľkými hráčmi a práve tí budú na seba vzájomne dávať pozor.

Janiš: Slovensko bude s Mochovcami vývozcom elektriny

TASR  25-02-2011 Slovensko bude možno v budúcnosti malým vývozcom elektrickej energie. Ale až po dostavbe 3. a 4. bloku Mochoviec, myslí si predseda hospodárskeho výboru NR SR Stanislav Janiš.

S. Janiš: Každý konkurenčný plynovod zníži príjmy Slovenska

TASR  23-02-2011 Bratislava 23. februára (TASR) - Diverzifikácia dodávok plynu na Slovensko môže so sebou priniesť pre štát aj nevýhody. "Každá konkurenčná rúra, ktorá obchádza tranzit cez Slovensko, v konečnom dôsledku síce zvyšuje bezpečnosť, ale na druhej strane znižuje príjmy štátu," vysvetľuje pre TASR šéf hospodárskeho výboru NR SR Stanislav Janiš (SDKÚ-DS).
«« 1 [2] 3 4 5 6 ... 20 21 22 »»

Na Facebooku