Blogujem...

Príčinou globálneho otepľovania sú gorily

03-02-2012 Keďže som už veterán politických kampaní, ako ma tu, a často krát aj milšie, „častujú“ viacerí diskutéri, zaujal ma nedávny blog budúceho reprezentanta tohto národa. „Aj kvôli gorile platíme za ceny energií najviac v EÚ“. (http://alojzhlina.blog.sme.sk/c/287063/Energeticka-chudoba.html)

Matovičove banány

22-01-2012 Otázka, či táto krajina funguje štandardne, alebo v nej vládne korupcia, je kľúčová nielen v predvolebnom období. Ale v čase pred voľbami ide hlavne o veľkú mocenskú hru. Dnes ešte nevieme odhadnúť akého rozmeru, kto ju rozohral a s akým dosahom na národnoštátne záujmy Slovenska. Ja doteraz povedaný príbeh rozviniem.

Lepšia 56 stupňová slivovica, ako 56 miesto?

16-01-2012 Myslím, že tohtoročné voľby budú naozaj zaťažkávacou skúškou pre každého voliča. Záchrana eura, politické škriepky a dokazovanie si, kto urobil na ceste za spoločným cieľom chybné rozhodnutie. Teda, ak vychádzame z predpokladu, že naozaj sme všetci sledovali ten istý cieľ – prospech pre bežného človeka a nie populizmom dosiahnutý nárast percent v nadchádzajúcich voľbách.
«« 1 [2] »»

Na Facebooku