Blogujem...

33 % - spraviť rozumnú voľbu

09-03-2012 Tieto voľby sú veľmi ťažké aj z pohľadu voliča. Kríza dôvery v politiku, vyvolaná rôznymi spravodajskými hrami a kauzami, viedla k tomu, že podľa prieskumu Focusu 33 % ľudí rozhodnutých voliť nevedelo 2 týždne pred voľbami komu dať svoj hlas. Nič nezvyčajné povie si niekto, na druhej strane v roku 2010 nerozhodnutých voličov bolo len 12 %. Dovolím si tvrdiť, že toto sú prevažne hlasy pravice. Tej, ktorá sa pred voľbami utápala nielen v kauzách, ale aj v žabomyších vojnách. A kto sa za rohom smeje? Róbert Fico a nové podivné strany typu 99 %, ich prívesky či Nora Mojsejová.

Srdečný pozdrav spod Národnej knižnice v Martine

07-03-2012 Nikdy som nebol politikom, ktorý kamufluje, ohovára a rozbíja...naopak, vždy som bol politik priamy s vlastným názorom.

Ústredná rada vo Zvolene vyslala signál voličom

26-02-2012 Politológovia sa rozchádzajú v názoroch, či oznámená kandidatúra Lucie Žitňanskej na predsedu SDKÚ-DS po voľbách je dosť na zastavenie prepadu preferencií pred voľbami. Som veľmi opatrný pri posudzovaní prieskumov, verejnú mienku dokáže pár udalostí zásadným spôsobom cielene a účelovo meniť z týždňa na týždeň, podľa objednávateľa.

Nebojme sa plynovej krízy

16-02-2012 Aký by to bol február, ak by sa na pretras v médiách nedostali jóbove zvesti o nižších dodávkach plynu z Ruska. Hoci tento rok už hystéria z oku 2009 nehrozila, najmä vďaka nižšiemu výpadku ako pred tromi rokmi, opätovne zdvihnutý prst netreba podceňovať. Ak Gazprom priznáva, že nie je schopný v mrazivom období plnohodnotne obslúžiť naraz ruské domácnosti aj európskych zákazníkov, treba brať hrozbu vážne.

Stanislav Janiš: Čoho sa bojí "transparentný" primátor Hrnčiar?

06-02-2012 Prečítal som si blog pána primátora, z ktorého som sa dozvedel, že som ako poslanec NR SR a predseda výboru spáchal smrteľný hriech, lebo som si mu dovolil napísať list.
«« [1] 2 »»

Na Facebooku